ATC (Eutecticcar) olarak 25 yıldır, endüstriyel ürün üretimi, ötektik soğutma ve havalandırma sektörlerinde faaliyet göstermekteyiz en iyi hizmeti sunmayı temel ilke edinmiş ve emin adımlarla sizlerle birlikte yolumuza devam ediyoruz.

ATC (Eutecticcar) olarak siz değerli çözüm ortaklarımızın iş birlikleri sayesinde sektöründe lider Türk şirketi olmanın önemini biliyoruz ve siz değerli dostlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

7500 m2 depolama alanımız ile Avrupa, Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu'nun en hızlı hizmet sunan ve hızlı tedarik kapasitesine sahip firmasıyız.

Birçok global markanın temsilciliği ve dağıtıcılığı yanı sıra; dondurma kasası, ötektik pleyt (ötektik plaka), soğutma sıvıları, soğuk hava deposu kapıları, soğuk hava deposu panelleri, bakır borular, soğutma yedek parçaları, kompresörler, manşonar, rakorlar, nipel ve soğutucu akışkan tedariklerimiz ile bir çok alanda dünya markalarına katma değer ekliyoruz, ürünlerimiz Avrupa’dan Bangladesh,e dünyanın birçok ülkesinde çevreci, enerji verimli, güvenilir ve rekabetçi özellikleri ile tercih ediliyor.